پیراهن ایران فوتبال استفاده بازیکنان

پیراهن: ایران فوتبال استفاده بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل وارد جنگ می‌شود ، جاوانکا&quot، بنن با &quot

استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق دونالد ترامپ و مدیر فعلی پایگاه خبری راست‌گرای بریتبارت در اظهاراتی گفت که قصد دارد با دشمنانش در به اصطلاح “بال غربی” کاخ سفید

وارد جنگ می‌شود ، جاوانکا&quot، بنن با &quot

بنن با "جاوانکا" وارد جنگ می شود

عبارات مهم : داماد

استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق دونالد ترامپ و مدیر فعلی پایگاه خبری راست گرای بریتبارت در اظهاراتی گفت که قصد دارد با دشمنانش در به اصطلاح “بال غربی” کاخ سفید از جمله “جاوانکا” (ترکیب اسم داماد و دختر ترامپ یعنی جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ) وارد جنگ شود.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، مجله ونیتی فر در گزارش جدیدی عنوان کرده، استیو بنن ظاهرا قرار است نام “بریتبارت” را در فضای تلویزیون نیز مطرح کند و با رابرت مرسر، حامی مالی برجسته جمهوری خواهان مشورت کرده تا به تامین مالی یک شبکه راست گرای متعلق به بریتبارت مشابه فاکس نیوز بپردازد.

وارد جنگ می‌شود ، جاوانکا&quot، بنن با &quot

همچنین بنن در حال صحبت با یک تحلیلگر سیاسی برجسته به نام بوریس اپشتین در پایگاه مشهور به “سینکلر” است تا بریتبارت با این پایگاه ائتلاف برقرار کند.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داده که چه کسی در فهرست دشمن های بنن قرار داشته و به نقل از او گزارش داده که بنن در ابتدا از گزینش جان کلی به عنوان مدیر دفتر دونالد ترامپ راضی بوده چون او می توانسته بعضی از دشمن های بنن را از مدیر جمهور دور کند.

استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق دونالد ترامپ و مدیر فعلی پایگاه خبری راست‌گرای بریتبارت در اظهاراتی گفت که قصد دارد با دشمنانش در به اصطلاح “بال غربی” کاخ سفید

زمانی که کلی به این سمت منصوب شد بنن گفته بود که دیگر دوران اینکه ایوانکا به سراغ مدیر جمهور بیاید و سرش را روی میز گذاشته و گریه کند تمام شده است است.

مشکل بنن با “جاوانکا” یک مسئله ایدئولوژیک است چراکه اعتقاد است داماد و دختر ترامپ او را وادار به کنار گذاشتن یک سری مواضع ملی گرایانه اقتصادی و همچنین مواضعش راجع به مسائلی مثل مهاجرت می کنند تا خوشایند میانه روهایی باشد که به گفته بنن هرگز ترامپ را دوست نخواهند داشت.

بنن راجع به این دموکرات ها و میانه روهایی که داماد و دختر ترامپ در حال جلب نظرشان هستند گفته است: آنها حتی از گفتن اسم ترامپ هم متنفر هستند.

وارد جنگ می‌شود ، جاوانکا&quot، بنن با &quot

به نوشته نیویورک تایمز بنن دلواپس است که ترامپ حمایت جمهوری خواهان کنگره را در صورت انعطاف بیش از حد راجع به مهاجرت از دست بدهد و همزمان پایگاه مهم حمایتی خود یعنی سفیدپوستان طبقه کارگر را هم نابود کند.

واژه های کلیدی: داماد | برجسته | دختر ترامپ | دونالد ترامپ | ایوانکا ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs